JERRY SHEPHERD šalikas yra pagamintas iš vilnos ir viskozės. Virš pakraštyje esančio krašto yra susiuvamas logotipo lopas.

Dydis: matuojamas 70 cm x 200 cm / 27,5 x 78,7 colių

Pagaminta Italijoje.

SUDĖTIS:
50% vilna, 50% viskozė

PRIEŽIŪRA:
Skalbimas rankomis
Nebalinti
Nedžiovinti džiovyklėje
Lyginti žemoje temperatūroje
Profesionalus sausas valymas

dydis

One size

Spalva

ROŽINIS

DOSTAWA - JERRY SHEPHERD

JERRY SHEPHERD oferuje bezpłatną dostawę za zamówienie powyżej 300 zł na terenie Polski oraz od 200 EUR do wszystkich krajów EU. Należy pamiętać, że darmowa wysyłka zostanie zastosowana do zamówienia w kasie.

Kraj InPost Paczkomaty / Kurier / UPS
Polska 2—5 dni roboczych
Litwa 2—5 dni roboczych
Europa 2—7 dni roboczych
Świat 3—10 dni roboczych

Czas dostawy jest podany wyłącznie jako szacunkowy. Uprzejmie informujemy, że dostawa do miejsc pozamiejskich może spowodować wydłużenie okresu dostawy.

Zamówienia są wysyłane za pośrednictwem InPost lub UPS i wymagają podpisu przy odbiorze.

Podczas zamówienia możesz podać alternatywny adres dostawy, np. miejsce pracy lub biura (zalecane).

Podatki i obowiązki

Ceny produktów są podane w złoty, w tym podatek oraz bez cła w przypadku zamówień poza UE, które pokrywa klient.

W przypadku zamówień poza UE

Wszystkie obowiązujące koszty ponosi klient. Niestety nie jesteśmy w stanie podać wysokości ceł, ale lokalny Urząd Celny powinien oszacować cenę. JERRY SHEPHERD nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania i/lub koszty i/lub podatki i/lub opóźnienia spowodowane przez organy celne, nad którymi nie mamy kontroli.

Ważna informacja

Czas dostawy jest podany wyłącznie jako szacunkowy i nie uwzględniają możliwych opóźnień spowodowanych autoryzacją płatności i/lub dostępnością zapasów i/lub opóźnieniami celnymi. Nie jesteśmy w stanie dostarczyć paczek do skrzynek pocztowych.

Zasady dotyczące zamówień wykonywanych po raz pierwszy

Ze względów bezpieczeństwa JERRY SHEPHERD zastrzega sobie prawo do wysyłania zamówień po raz pierwszy na zweryfikowany adres rozliczeniowy lub adres służbowy posiadacza karty. Aby uniknąć opóźnień w otrzymaniu zamówienia, pamiętaj o podaniu prawidłowych informacji rozliczeniowych i wysyłkowych związanych z kartą kredytową/debetową podczas składania zamówienia.

Ubezpieczenie

JERRY SHEPHERD ubezpiecza każdy zakup podczas transportu, dopóki nie zostanie dostarczony. Wszystkie zamówienia wymagają podpisu w momencie dostarczenia, w którym to momencie odpowiedzialność za przesyłkę przechodzi na klienta. Jeśli podałeś adresata innego niż ty do celów dostawy, akceptujesz również, że podpis osoby trzeciej jest wystarczającym dowodem dostarczenia paczki i zrealizowania zlecenia przez JERRY SHEPHERD.

Status zamówienia

Zamówienia są wysyłane za pośrednictwem InPost lub UPS i są w pełni identyfikowalne na ich stronie internetowej. Zawsze możesz się z nimi skontaktować, jeśli masz pytania dotyczące przesyłki. Możesz także skorzystać z sekcji „Zamówienia” na swoim koncie, aby uzyskać ogólne informacje o statusie zamówienia.

ZWROTY & WYMIANY

Twoje zamówienie zostanie przyjęte do wymiany lub zwrotu, jeśli zostanie zwrócone w oryginalnym stanie i opakowaniu, w ciągu czternastu (14) dni od daty dostawy.

Koszt zwrotu produktu w celu wymiany lub zwrotu pokrywa klient. Istnieje możliwość wysłania artykułów za pomocą etykiet zwrotnych InPost / UPS. W tym celu skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, który wyśle Ci etykietę zwrotną pocztą e-mail.

Produkty można również wymienić lub zwrócić na kupon. W tym celu prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.

Możesz również zwrócić paczkę przez wybranego przez siebie przewoźnika na następujący adres:

DoJ. SHEPHERD – EDYTA AJISOPE
Uwaga: Zwroty & Wymiany
ul. Ks. R. Bilitewskiego 1/14,
10-693 Olsztyn,
Polska.

Tel: +48 794 203 905

W takim przypadku twoim obowiązkiem jest uzyskanie dowodu, że towary zostały zwrócone oraz zwrot towaru przez wybranego przez ciebie zarejestrowanego przewoźnika, który stanowi dowód nadania i dostarczenia. Koszty zwrotu towaru, w tym koszty wysyłki i ubezpieczenia, pokrywa klient. J. SHEPHERD – EDYTA AJISOPE nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty zwrócone do siedziby , które zostały zgubione, uszkodzone, źle nadane lub dostarczone z opóźnieniem.

W celu uzyskania dalszych informacji o tym, jak pomóc ci w zwrotach i wymianach, napisz do nas na [email protected] lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 794 203 905 od poniedziałku do piątku od 9:00 do 15:00.

WAŻNE: JERRY SHEPHERD zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu poza terminem, jeśli ubrania nie są w tym stanie w jakim zostały wysłane do klienta lub jeśli nie spełniają naszych warunków zwrotu i wymiany.

TEROS VILNIO SKARAS

150 

Buy now
Notify me when the product is available. This product is not yet available. Enter your e-mail address and we will notify you when we receive it.