ZWROTY & WYMIANY

Twoje zamówienie zostanie przyjęte do wymiany lub zwrotu, jeśli zostanie zwrócone w oryginalnym stanie i opakowaniu, w ciągu czternastu (14) dni od daty dostawy.

Koszt zwrotu produktu w celu wymiany lub zwrotu pokrywa klient. Istnieje możliwość wysłania artykułów za pomocą etykiet zwrotnych InPost / UPS. W tym celu skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, który wyśle Ci etykietę zwrotną pocztą e-mail.

Produkty można również wymienić lub zwrócić na kupon. W tym celu prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.

Możesz również zwrócić paczkę przez wybranego przez siebie przewoźnika na następujący adres:

Do: J. SHEPHERD – EDYTA AJISOPE
Uwaga: Zwroty & Wymiany
ul. Ks. R. Bilitewskiego 1/14,
10-693 Olsztyn,
Polska.

Tel: +48 794 203 905

W takim przypadku twoim obowiązkiem jest uzyskanie dowodu, że towary zostały zwrócone oraz zwrot towaru przez wybranego przez ciebie zarejestrowanego przewoźnika, który stanowi dowód nadania i dostarczenia. Koszty zwrotu towaru, w tym koszty wysyłki i ubezpieczenia, pokrywa klient. J. SHEPHERD – EDYTA AJISOPE nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty zwrócone do siedziby , które zostały zgubione, uszkodzone, źle nadane lub dostarczone z opóźnieniem.

W celu uzyskania dalszych informacji o tym, jak pomóc ci w zwrotach i wymianach, napisz do nas na info@jerryshepherd.com lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 794 203 905 od poniedziałku do piątku od 9:00 do 15:00.

WAŻNE: JERRY SHEPHERD zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu poza terminem, jeśli ubrania nie są w tym stanie w jakim zostały wysłane do klienta lub jeśli nie spełniają naszych warunków zwrotu i wymiany.

Notify me when the product is available. Ten produkt nie jest dostępny. Podaj adres e-mail, a zawiadomimy Cię gdy go otrzymamy.