JERRY SHEPHERD

Tożsamość

Wiara daje cel, utrzymuje motywację, inspiruje do działania i stawania się lepszym człowiekiem. Wiara to ważna część naszego życia, dzięki której codziennie uczymy się pokory wobec natury oraz otwartości na to co nowe lub różnorodne. 

Z miłości do siebie oraz religii, w których się wychowaliśmy powstała marka JERRY SHEPHERD – uczciwa i zrównoważona, otwarta i przyjazna środowisku na każdym etapie działania.

JERRY SHEPHERD to moda i styl życia pochwalające powolność, świadomość i znaczenie. Naszym celem jest tworzenie estetycznych i uniwersalnych rzeczy, modeli ponadczasowych i trwałych, gdzie każdy przedmiot ma swoje specjalne miejsce. Nasz etos projektowania koncentruje się nie tylko na uważnym pozyskiwaniu i nienagannej jakości, ale także na różnorodności, duchowości i niepodważalności. Tworzymy linie odzieży damskiej i męskiej, które konceptualizują nasze inspiracje, wszystko od piękna natury i stylu życia, z inspiracjami, które pozwalają nam tworzyć modną linię odzieży.

Pochodzenie

Poprzez wyrazistą i wszechstronną garderobę, ukazującą delikatną i poetycką naturę marki JERRY SHEPHERD, zapraszamy do zostania twórcą własnej kultury: w zgodzie ze sobą, z tym w co wierzysz, z tym co dla Ciebie najważniejsze. Tradycje, historie i pasja do naturalnego stylu życia sprawiły, że stworzyliśmy produkty, które dają poczucie wolności. 

JERRY SHEPHERD to marka bardzo unifikacyjna, dla wszystkich obywateli świata zainteresowanych rozsądnym podejściem do mody. 

Zapraszamy do dołączenia do #TribeShepherd, aby odkryć piękno uważności poprzez modę.

Notify me when the product is available. Ten produkt nie jest dostępny. Podaj adres e-mail, a zawiadomimy Cię gdy go otrzymamy.